МЕНЮ


12:48

16 жовтня жителі мікрорайону Велика Балка, що в Кропивницькому, зібралися на святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України. З нагоди свят очільник депутатського корпусу Андрій Табалов і депутат від виборчого округу №42 запросив активних мешканців на концертну програму за участі творчих колективів обласного центру. Вітаючи присутніх, секретар міської ради наголосив, що з кожним роком це свято набуває глибшого змісту, бо українці все більше усвідомлюють, що сила громади – у її єдності.

переглядів: 750
12:02

У мікрорайоні Жадова у рамках реалізації програми «Громадський бюджет» облаштували ще один дитячий майданчик. Проєкт-переможець конкурсу громадських ініціатив з’явився у дворі будинку №28, корп. 2. У середу з нагоди відкриття ігрового майданчика мікрорайону запросили на святкову програму. Привітати малечу та автора проєкту завітав секретар міської ради і депутат від виборчого округу №1 Андрій Табалов.

переглядів: 808 / коментарі (1)
11:53

Наголошую – прижиттєва. Бо ще з’являтимуться його книжки, яких він уже не побачить, не потримає в руках, відчуваючи запах свіжої друкарської фарби.

переглядів: 326
11:27

12 жовтня депутат міської ради Кропивницького Олег Краснокутський провів зустріч з мешканцями частини свого виборчого округу – мікрорайону Новомиколаївка.

переглядів: 369
11:08

Болісна звістка: не стало Володимира Панченка. Ще три дні тому ми говорили з ним по телефону, і він казав слова прощання. Те ж саме прозвучало і в його позавчорашній розмові з В’ячеславом Брюховецьким, якому належить особлива роль у житті й педагогічній кар’єрі Володимира Панченка. Брюховецький забрав його з Кіровоградського університету на посаду віце-президента Києво-Могилянської академії.

переглядів: 404
10:37

Дивне, на перший погляд, запитання. Усе це давно мало б бути зафіксовано в архівних документах і, здається, жодних питань не повинно б виникати. Та наша історія писалася не нами, а тими, хто не уявляв нас інакше, як частиною Російської імперії, тож тільки зараз ми продираємось крізь хащі нав’язаних нам стереотипів, уявлень, іноді й перекручень чи недомовок. Тому, очевидно, й розмова на цю тему у невеличкому залі книгарні «Є» викликала неабиякий інтерес.

переглядів: 333
09:57

Сьома агропромислова виставка «АгроЕкспо», що вже стала одним із брендів нашого краю і входить у десятку найпотужніших у Європі, цього року, як і у попередні, теж демонструвала масштабне зростання: майже 42 тисячі відвідувачів, близько 600 компаній, що привезли найрізноманітнішу техніку, обладнання, матеріали, тест-драйви в польових умовах десятків екземплярів сільськогосподарської техніки та 11 моделей автомобілів, півтисячі учасників Покровського ярмарку з усіма його неймовірними барвами та принадами.

переглядів: 500
09:04

Одразу чотири свята відзначили кропивничани разом з усією Україною 14 жовтня – День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День створення Української повстанської армії.

переглядів: 329
pgt 0.47567 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua