МЕНЮ


12:25

24 жовтня 2019 року стане знаменним у житті жителів мікрорайону Лелеківка в Кропивницькому. Цього дня почали здійснювати рейси чотири нових тролейбуси з автономним ходом за маршрутом «Вул. Генерала Жадова – Лелеківка».

переглядів: 664
11:55

У жовтні нинішнього року минуло 60 років з тих пір, як відбулося переселення 25 наддніпрянських сіл через перекриття потужною греблею Кременчуцької ГЕС у районі нинішнього Світловодська найбільшої української ріки, як наслідок – утворення Кременчуцького водосховища. В ті часи не прийнято було говорити про людські долі, які перемелювали «будови комунізму». Тому варто про ці події згадати сьогодні, адже багато в чому вони визначили подальший розвиток наддніпрянської Кіровоградщини.

переглядів: 1026
11:23

Питання стану здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення у Кропивницькому за дев?ять місяців цього року стали темою прес-конференції, яку провели заступник міського голови Андрій Паливода і начальник відділу з питань праці Микола Рибак.

переглядів: 594
10:52

Цьогоріч у Кропивницькому за сприяння міської ради вперше закупили послуги соціальної профілактики. Їх надають людям, які відбули чи відбувають нині покарання у місцях позбавлення волі, в центрі пробації, щоб вони стали повноціннними членами суспільства.

переглядів: 728
09:45

Новий роман Василя Шкляра, про задум якого він згадував під час попереднього свого візиту до Кропивницького з презентацією «Трощі», уже пішов до читача. У нашій славній книгарні «Є» мені вдалося придбати буквально останній його примірник із попередньої партії книг (очевидно, уже є і будуть наступні), що свідчить про чималий інтерес до нового видання. Це підтвердила і численна, небайдужа й активна аудиторія у нововідкритому креативному просторі «КROP:HUB», де письменник цього разу презентував свого «Характерника».

переглядів: 674
09:03

У першій половині жовтня викладачі й учні музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза потішили своїм мистецтвом поціновувачів музики й вокалу, виступивши у своїй рідній музичній школі – до Всесвітнього дня вчителів і Дня працівників освіти України та в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна – до Міжнародного дня музики.

переглядів: 780
pgt 0.45892 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua