МЕНЮ


11:10

Пандемія повністю змінила життя всього світу, Кропивницький – не виняток. Про те, скільки коронавірус вже коштував місту, з чим зустрічаємо прогнозований пік захворюваності та зниження бюджетних надходжень, на що можемо розраховувати в плані муніципального розвитку з огляду на очевидні виклики, говорили з очільником обласного центру Андрієм РАЙКОВИЧЕМ.

переглядів: 427
10:07

Чорнобиль… Символ горя і страждань. А це ж було звичайне містечко, яких багато в Україні. Весною воно ховалось у свіжій зелені, вишневому та яблуневому цвіті. Влітку тут любили відпочивати кияни. Їхали сюди, щоб набратися здоров’я, подихати цілющим повітрям, зібрати грибів, ягід, яких у місцевих лісах було чимало. Здавалося, що красу цього куточка українського Полісся ніщо й ніколи не затьмарить.

переглядів: 488
19:22

Покупка поддержанного авто, это длительный и кропотливой процесс. Одним из последних этапов является обсуждение цены. Но иногда бывает довольно неловко намеренно снижать цену.

переглядів: 244
17:25

Ранні огірочки, помідори, кабачки так і ваблять до себе, хоча нам добре відома їхня неприродність. Але все ж спокуса скуштувати перемагає. Та чи принесуть вони нам користь?

переглядів: 319
20:21

Мопеды - великолепная альтернатива автомобилям, особенно в большом городе, где пробки - привычное явление. Забавно наблюдать, как мопед ловко преодолевает расстояние, оставляя за собой автомобили, даже самые дорогие. Но чтобы двухколесный железный конь работал исправно и не выходил из строя, требуя техническое обслуживание раньше предусмотренных сроков, следует побеспокоиться об этом еще на этапе покупки.

переглядів: 321
10:52

Про життя міста в умовах карантину прозвітував міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Свіжа статистика від медиків говорить про те, що станом на 23 квітня в області зафіксовано 258 випадків захворювання на COVID-19, у тому числі у Кропивницькому 200 випадків. Серед хворих – 91 медичний працівник. На жаль, у місті 8 летальних випадків, а всього по області – 14. Одужали 15 пацієнтів, по області – 31. На стаціонарі в центральній міській лікарні перебувають 75 хворих на COVID-19. На самоізоляції – 60 медпрацівників.

переглядів: 452
09:50

Двадцять шостого квітня 1986 року на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС стався вибух такої сили, що радіаційне забруднення поширилося на значні ділянки території тодішнього Радянського Союзу, які нині входять до складу України, Білорусі та Росії.

переглядів: 397
09:05

Щороку я згадую подію, яка сталася 26 квітня 1986 року, аварію на Чорнобильській АЕС, яка поділила життя багатьох людей на до і після. І зараз відлуння тієї біди відчувають люди, які постраждали. Це люди, які приборкували страшну стихію після вибуху на ЧАЕС, це люди, які залишали своє житло і їхали зі своїх домівок назавжди, це відчували навіть інші держави.

переглядів: 339
15:51

Сільськогосподарські отрутохімікати, або пестициди, — це хімічні речовини, які використовують для боротьби зі шкідниками і хворобами рослин, бур'янами, шкідниками зерна, деревини, вовни, шкіри, виробів з бавовни, з ектопаразитами свійських тварин, переносниками захворювань людини і тварин.

переглядів: 347
1 2 3 »
pgt 0.43737 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua