МЕНЮ


11:48

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович на початку тижня провів спеціальну апаратну нараду з керівництвом міста. Андрій Райкович зазначив, що перед владою і громадою постали нові виклики, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції. Пом’якшення карантину має відбуватися разом із усвідомленням того, що небезпека не минула, вона – поряд. Перебіг хвороби і те, як медична галузь міста, зокрема госпітальна база – центральна міська лікарня, зуміли протистояти викликам, оголив наявні проблеми і потребу кардинально покращити рівень надання спеціальних медичних послуг.

переглядів: 284 / коментарі (1)
11:23

16 травня цього року Україна вшановуватиме жертв політичних репресій. Це стало традицією в роки незалежності.

переглядів: 377
11:02

Історія одного з найуспішніших антибільшовицьких повстань

переглядів: 384
10:43

Про те, як у Болгарії дують у путінську дудку

переглядів: 284
10:27

Кіровоградщина здавна славиться видатними людьми – уродженцями нашого краю, в тому числі – освітянами. Серед них – Віра Соколова – вчитель української мови та літератури.

переглядів: 351
09:57

У ході реалізації проєкту «Від якісної комунікації до участі громади у прийнятті рішень» відбулось чергове онлайн-обговорення. Цього разу – на тему законопроєктів щодо легалізації обігу зброї, які перебувають на розгляді Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України. У заході взяли участь народні депутати, експерти та громадські активісти. Станом на сьогодні Комітет розглядає законопроєкт №1222-1 «Про обіг зброї», поданий депутатами фракції «Слуга народу», №1222-2, який просувають представники асоціацій власників зброї, та комітетський або компромісний, який поєднує в собі положення обох законопроєктів.

переглядів: 358
09:29

До 1 червня керівник ОКВП «Дніпро-Кіровоград» повинен подати до НКРЕКП заяву з розрахунками тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік. До цього терміну підприємство зобов’язане провести відкриті громадські обговорення НЕОБХІДНОСТІ встановлення нових тарифів. Зрозуміло, що зараз COVID-19 вніс корективи, і таке відкрите обговорення не відбудеться. Хоча для створення його видимості якусь форму «обговорення», можливо, буде запропоновано. Втім, кожен, хто хоча б одного разу брав участь у подібних відкритих обговореннях, переконався, що це занадто формалізований захід, метою якого, по суті, є уявна видимість демократії, впливу громадськості на формування тарифів.

переглядів: 389
09:07

Цього тижня в неділю та наступного в середу виповниться п’ять років відтоді, як учасники АТО кропивничани Олександр Шмалько та Вадим Височин завершили свій земний шлях, захищаючи Україну від російської агресії. Вічна їм пам’ять.

переглядів: 284
08:45

Як швидко плине час... Думаю для багатьох шанувальників образотворчого мистецтва залишається пам’ятним яскравий сонячний день літа 1994 року, коли для відвідувачів вперше урочисто й гостинно відчинилися двері художньо-меморіального музею видатного художника і педагога Олександра Осмьоркіна в будинку, де пройшли його дитинство і юність, в особняку рідного дядька митця – відомого єлисаветградського архітектора Якова Паученка. Архітектурна перлина вишуканої пластики і нині милує око, вирізняючись з-поміж приватної ординарної забудови.

переглядів: 263
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.64242 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua