МЕНЮ


19:16


переглядів: 238
11:49

У Кропивницькому розпочався челендж “Історія поколінь”, присвячений перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. Його старт оголосив міський голова Андрій Райкович 30 квітня. Кропивницький, як й інші міста України, готується до відзначення знакової дати – 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Через карантин містяни не зможуть велелюдно вшанувати ветеранів, відзначити цей великий день миру і світлої пам’яті про десятки мільйонів жертв тієї кривавої війни.

переглядів: 389
11:21

Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов долучився до челенджу “Історія поколінь» і розповів на власній сторінці у Фейсбуці про свого дідуся-фронтовика.

переглядів: 293
10:59

Епідемія коронавірусу суттєво змінила пріоритети бюджетного фінансування у Кропивницькому. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович в ефірі програми “Тема дня” на каналі “UA: Суспільне” 6 травня.

переглядів: 308
10:44

До Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Кропивницькому стартувало проведення у школах міста єдиного уроку «Друга світова війна: український вимір». Напередодні відзначення 75-ї річниці Перемоги, 7 – 8 травня, у навчальних закладах міста вчителі історії, класні керівники провели відеоуроки чи виховні заходи в онлайн-режимі.

переглядів: 335
10:25

Активно відгукнулись кропивничани на ініційований міським головою Андрієм Райковичем челендж «Історія поколінь», присвячений перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. Cтартував він 30 квітня. І вже на сайт міської ради та на сторінку міської ради у Фейсбуці надійшло кілька десятків історій про подвиги дідів та прадідів на фронтах найкривавішої війни людства.

переглядів: 259
10:08

Дев’ятого травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у селищі Новому мало відбутися врочисте відкриття нової пам’ятної дошки на обеліску Слави, однак у зв’язку із карантином в Україні, пов’язаним із поширенням коронавірусної інфекції, цю подію перенесено. Можливо, це станеться 22 червня – у день початку німецько-радянської війни, яка стала частиною Другої світової.

переглядів: 335
09:48

Сумна статистика: під час Другої світової війни на фронтах загинуло майже 1500 журналістів, військових кореспондентів колишнього Радянського Союзу.

переглядів: 695
09:23

Кілька разів на тиждень 17-річний кропивничанин Дмитро Друзь відвідує центр молоді з інвалідністю «Сильні духом».

переглядів: 344
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.44388 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua