МЕНЮ


11:12

Цілодобово тисячі медиків протистоять пандемії COVID-19. Вони ризикують своїм здоров’ям і життям, рятуючи життя інших людей, забуваючи про втому та власні тривоги.

переглядів: 1746
10:47

Поки перша хвиля епідемії COVID-19 потроху вщухає, в Кропивницькому готуються зустрічати нову. Підтримати проєкт створення додаткових лікувальних та діагностичних потужностей у центральній міській лікарні буде пропонувати міській раді очільник обласного центру Андрій Райкович. Чи справді треба нове відділення, яким і для кого воно має бути, ми запитали також у провідних медичних фахівців Кіровоградщини.

переглядів: 1695
10:21

Він знаний у країні й поза її межами. Як поет, прозаїк, державний діяч і провідник національного світогляду. Учень Василя Сухомлинського й ініціатор Народного Руху. Нинішнього року роман Віктора Терена «Ворожіння на ягнятку» (Київ, «Ярославів Вал», 2018) відзначено літературною премією імені Євгена Маланюка. Про літературу, політику, життя – розмова з лауреатом.

переглядів: 1778
09:57

У Ольги Сірченко – екслюзивна, рідкісна професія. Вона – технолог із виготовлення цукерок. Не кондитер, не кухар, а саме – цукерочниця. І, схоже, саме цей вибір, який вона зробила юною старшокласницею, коли у їхню школу у Луганську прийшла майстер сусіднього профтехучилища запрошувати майбутніх студентів, і допоміг їй вистояти, зберегти себе, віру в світ, коли на її місто і життя звалилась біда російсько-української війни.

переглядів: 1686
09:34

Щорічно, починаючи з 1977 року, 18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день музеїв, який був затверджений на XI генеральній конференції Міжнародної ради музеїв. Цього дня музеї працюють безкоштовно до останнього відвідувача, проводять різноманітні мистецькі акції.

переглядів: 1684
09:19

Під час карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної інфекції, у школі естетичного виховання «Дитяча школа мистецтв міста Кропивницького», що в селищі Новому, не сидять склавши руки, а дистанційно працюють і навіть беруть участь в онлайн-конкурсах.

переглядів: 1722
09:01

У художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна яскрава подія – виставка творів народного художника України Михайла Надєждіна під символічною назвою «Модерніст у мистецтві – прагматик у житті». Це своєрідний подарунок музею до 85-річчя митця. Експозиція з тринадцяти композицій, кожна з яких є перлиною музейної колекції сучасного українського образотворчого мистецтва, охоплює фактично всі періоди творчості художника, починаючи з 1960-х років.

переглядів: 1446
12:25

З 11 по 15 травня у Європі проходить тиждень громадського здоров’я з наскрізною темою «СOVID-19: співпраця, координація, комунікація»

переглядів: 1476
12:08

Вишиванки завжди були нашим надбанням, відмінною рисою українського народу.

переглядів: 426
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.55921 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua