МЕНЮ


16:22

За статистикою, в Україні більше 40% населення складають люди похилого віку. Раніше, коли наша держава була соціальною, завдання турботи про літніх людей вирішувалася через систему охорони здоров'я і соціального захисту.

переглядів: 692
14:12

Одним з векторів діяльності служби медичної логістики компанії «Medical-car» виступає організація перевезень хворих у ЛЬвові, містах Львівської області та сусідніх регіонів. Компанія формує комплексні та економічно доцільні пропозиції для того, щоб в плановому або екстреному порядку госпіталізувати пацієнтів з різними діагнозами і в різному клінічному стані. Реанімобілі і карети швидкої допомоги, які використовуються для цих цілей, дають можливість з комфортом і безпекою перевозити хворих всіх вікових категорій.

переглядів: 737
15:43

Попереду – святкування Нового року та Різдва Христового. Святкування завжди пов’язані з порушеннями правил пожежної та електробезпеки. Радимо дотримуватись вимог безпеки під час проведення святкувань.

переглядів: 855
17:35

Незабаром настануть новорічні свята, які принесуть радість і позитивні емоції. Щоб пожежа нікому не затьмарила їх, необхідно дотримуватися правил пожежної та електробезпеки. Насамперед ці правила стосуються новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовують під час святкування Нового року й Різдва.

переглядів: 1512 / коментарі (1)
18:21

Браслет для смарт-годин з металу - універсальний варіант. Він може мати стриманий зовнішній вигляд, може показувати ваш статус або стати незвичайним аксесуаром для молоді. Різні варіанти плетіння та оформлення (як звичайний сріблястий колір, так і цікаві

переглядів: 738
18:50

Пропонуємо прості рекомендації, як уберегтися від травмувань у період ожеледиці

переглядів: 1169
12:38

Той, хто ходить у холодну пору року без шапки й теплих шкарпеток, частіше матиме проблеми зі здоров’ям.

переглядів: 779
19:37

Бесплатная ссуда - популярное предложение компаний, предоставляющих небанковские кредиты. Вы можете получить быстрый кредит без комиссии во многих кредитных учреждениях.

переглядів: 773
pgt 0.4514 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua