МЕНЮ


15:56

Природний газ асоціюється з теплом і затишком у наших оселях, але не слід забувати й про його небезпечні властивості. Гарантія безпечної експлуатації газових приладів – це дотримання вимог безпечного користування газом у побуті.

переглядів: 373
12:26

Любая оргтехника при активной эксплуатации приходит в негодность. В рамках предприятия сломанный принтер или МФУ может остановить работу целого отдела, поэтому важно оперативно восстановить работоспособность аппарата.

переглядів: 357
10:23

Мягкую и нежную ткань, именуемую плюшем, знают многие. Она приятна на ощупь и создает положительный тактильный эффект. У материала ворсистая поверхность, напоминающая мягкий мех, и невероятно уютные свойства. Плюшевое полотно очень популярно и востребовано, поэтому на него всегда есть спрос.

переглядів: 283
18:00Над приміщенням колишнього готелю «Україна» на площі Героїв Майдана в Кропивницькому поряд із Державним прапором України вже тривалий час майорить кримськотатарський. Він символізує боротьбу кримськотатарського народу за свої права, відновлення державного суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

переглядів: 975
10:16

Баннеры появляются на улицах городов, словно грибы в лесу после дождя, что говорит об их эффективности и экономической обоснованности. Помимо рекламного назначения, изделие используется в целях скрытия дефектов здания или применяется для благоустройства улицы.

переглядів: 289
16:45

Величезний вплив на харчування людини здійснюють кліматичні умови проживання, які впливають на людський організм. Недарма восени і взимку багатьом людям хочеться довше поспати і якомога менше рухатись, що зрештою послаблює наш імунітет.

переглядів: 361
16:09

Післямова до роздачі обласних літературних премій імені Євгена Маланюка

Шість моїх новел обласна наукова бібліотека імені Д.Чижевського висунула на здобуття премії в номінації «Проза».

переглядів: 714
18:14

Приватний пансіонат для людей похилого віку відкрився у Києві три роки тому. Ми розібралася, чим приватний пансіонат відрізняється від бюджетних закладів і що він може запропонувати своїм постояльцям.

переглядів: 391
10:17

або Де зникають кошти, які могли б використати на ремонт водогінних мереж на вулиці Вокзальній у Кропивницькому. І не тільки

Ще у першому півріччі 2020 року за наполяганням ГО обласної спілки шахтарів-інвалідів (що вже само по собі цікаво) управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області провело державний фінансовий аудит діяльності ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (далі - ОКВП) за період з 01.01.2017 по 31.03.2020 рр.

переглядів: 535
1 2 »
pgt 0.56148 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua