МЕНЮ


20:06Депутат Кропивницької міської ради від політичної партії «Пропозиція» Дмитро Бірець хоча і вперше став депутатом, однак колеги високо оцінили його професійний досвід і знання, доручивши очолювати фракцію політичної партії «Пропозиція» в міській раді та постійну комісію міської ради з питань бюджету й податкової політики.
Про перших пів року своєї депутатської діяльності Дмитро Миколайович розповів «Вечірній газеті».

переглядів: 1014
20:00Міські голови українських міст закликали державу в особі уряду України, «Нафтогазу» та НКРЕКП прискорити виконання зобов’язань, що зазначені в рамках підписаного в лютому меморандумі. Свою частину міста виконали, не підвищивши тарифи на тепло для населення після зростання цін на газ, воду та електрику. Зокрема, про це йшлося на засіданні правління Асоціації міст України (далі – Асоціація), яку на Кіровоградщині очолює міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 1904
19:5329 квітня 1921 року «Большая Тройка Николаевской Губчека» поставила крапку в історії організації під гучною назвою «Комітет по боротьбі з більшовизмом», яку навесні 1921 року в Єлисаветграді створили… члени особливого відділу Першої кінної.

переглядів: 994
19:35Напередодні Великодня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках арт-проєкту «Виставка однієї картини» розгорнуто експозицію із символічною назвою «“Пасхальний вечір” Андрія Ліпатова».

переглядів: 962
pgt 0.43991 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua