МЕНЮ


14 вересень 2012 - 11:30

…А передовикам - заохочення


Напередодні нового навчального року в школах та дитсадках Кіровограда було зроблено поточні ремонти. До того ж, вони ще й розбагатіли на деяке нове обладнання.

Саме про це та про впровадження в навчальних закладах нових стандартів освіти ішлося на засіданні комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та інтеграції громадської ради при Кіровоградському міськвиконкомі.

В.о. заступника міського голови Сергій Дьячук зазначив, що значну частину ремонтних робіт виконано за допомоги батьків учнів шкіл та вихованців дитсадків, але і влада не стояла осторонь. Міська рада виділила кошти для ремонту покрівель, спортивних залів, харчоблоків, інших приміщень закладів освіти (придбано обладнання для пралень, парти, ЗОШ № 34 передано комп’ютерні класи). Навчальні заклади, які найкраще підготувалися до нового навчального року (ЗОШ №№ 6 і 14, ДНЗ №№ 63 і 72), отримали від управління освіти мультимедійні дошки.

Сергій Степанович зазначив, що вчителі, які підготували переможців усеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, отримуватимуть додатково 15 відсотків від свого посадового окладу, лауреати педагогічної премії В.О. Сухомлинського – 1,5 тис. грн. (три премії на рік), а інші працівники освіти за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків – щорічну винагороду.

Заступник начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Тетяна Єременко розповіла, що в місті з першого вересня введено електронну систему запису дітей до дошкільних навчальних закладів. Комісія взяла до уваги звіти Сергія Дьячука, начальника міського відділу фізкультури і спорту Олександра Куценка та вирішила рекомендувати міському голові Олександрові Саінсусу відзначити працівників управління освіти та відділу фізичної культури і спорту Кіровоградської міської ради за якісну підготовку до нового навчального року та ретельне виконання посадових обов’язків.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37503 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua