МЕНЮ


11 жовтень 2011 - 19:04

Абонентські книжки на воду міняти не потрібно!


Нині триває процес обєднання водоканалів чотирьох міст - Кіровограда, Знамянки, Олександрії й Світловодська - та водоводу "Дніпро-Кіровоград". У звязку із цим до редакції почали звертатися жителі обласного центру, які запитують, чи не потрібно буде міняти абонкнижки на плату за воду.

– Я розумію тривогу жителів, які ще пам’ятають ту плутанину із абонкнижками і оплатою послуг з водопостачання та водовідведення після розірвання договору оренди із ТОВ «Водне господарство», – відповів на це запитання під час прес-конференції заступник міського голови Микола Вещєв. – Напевне, із цим пов’язане і раптове погіршення у вересні показників розрахунків за воду. Однак хвилюватися не варто – абонентські книжки міняти не треба, міський водоканал залишається самостійною юридичною особою у складі водоводу, просто змінюється форма власності з міської на обласну. Тож можете спокійно платити за тими книжками, які у вас зараз на руках.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37585 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua