МЕНЮ


11 сiчень 2013 - 12:41

Адвокатом забезпечить держава


З 1 січня цього року в Україні діє система надання безоплатної правової допомоги особам, до яких застосовано адміністративне затримання, адміністративний арешт, які затримані за підозрою у вчиненні злочину чи стосовно яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою.

Також своє право на безоплатну правову допомогу можуть реалізувати особи, у кримінальних провадженнях стосовно яких захисник залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії. Це передбачено Законом "Про безоплатну правову допомогу" та новим Кримінальним процесуальним кодексом.

Надання зазначеної безоплатної правової допомоги забезпечують адвокати з числа 2545 відібраних за конкурсною процедурою та включених у відповідні реєстри адвокатів.

Взаємодію правоохоронних та судових органів з адвокатами забезпечують 27 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, утворених в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розташований за адресою: вул. Дворцова, 23, м. Кіровоград, 25006, Україна, телефон: 0891-20-00-70. Його директором призначено Леоніда Кропліса.

Відповідно до вимог законодавства, повідомлення про затримання приймаються лише від службових осіб органів, уповноважених здійснювати адміністративне затримання або затримання згідно з дорученнями правоохоронних органів, або органів досудового розслідування. Центри не уповноважені розглядати повідомлення про затримання, що надходять від громадян, так само як і безпосередньо надавати безоплатну правову допомогу чи призначати адвокатів для надання такої допомоги у випадках, які не передбачені законодавством.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37557 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua