МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 11:36

Амністовано лікарів-хабарників


Доля лікарки, яка декілька місяців тому попалася на отриманні хабара, вирішувалася недавно у Кіровському райсуді.

Неприємності із законом в цієї жінки, члена міжрайонної медико-соціальної експертної комісії обласного бюро МСЕ, виникли на початку квітня нинішнього року. Тоді працівники міліції, завітавши в Кіровоградську центральну районну лікарню, вилучили в цієї лікарки 400 гривень, які вона взяла за сприяння у встановленні такому-то громадянину другої групи інвалідності довічно.

Поки велося слідство, вийшов Закон "Про амністію у 2011 році". Прочитавши його разом зі своїм захисником, медпрацівниця дійшла висновку, що вона має бути звільнена від кримінальної відповідальності – як інвалід третьої групи та учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Адвокат звернувся до суду із клопотанням про застосування цього закону до клієнтки. У суді визнали це прохання обгрунтованим і закрили кримінальну справу стосовно лікарки.

Тим часом в Олександрії амністували працівника однієї із тамтешніх лікарень, також обвинуваченого у хабарництві. При цьому було враховано, що підсудний є єдиним сином 84-річного батька. Перш ніж помилувати лікаря, суд встановив, що він у червні минулого року, очолюючи комісію з проведення медоглядів кандидатів у водії транспортних засобів, видав двом громадянам довідки про відмінне здоров’я, навіть не оглянувши їх, за що взяв у них по кількасот гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38951 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua