МЕНЮ


30 листопад 2015 - 14:18

Андрій Райкович: Акцент слід робити на модульні котельні


У Кіровограді буде реалізований пілотний проект організації теплопостачання для закладів освіти і прилеглих до них житлових масивів. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 30 листопада.

Андрій Райкович доручив управлінню капітального будівництва вивчити можливість придбання і встановлення модульних котелень, які даватимуть тепло, як для шкіл і дитячих садочків, так і для багатоповерхівок, що розміщені поряд. Реалізація проекту планується у наступному бюджетному році.

- Нам необхідно оперативно вирішувати проблеми в системі забезпечення міста теплом, - наголосив під час наради очільник міста. – Вести будівництво міні-котелень – справа довга. Ефективнішим буде монтаж на місці готових комплексних модулів, які матимуть можливість працювати як на газі, так і на альтернативних видах палива.

Одночасно Андрій Райкович поставив завдання зробити інвентаризацію усіх багатоквартирних житлових будинків щодо наявності в квартирах автономних систем опалення. Будинки, де залишилися декілька помешкань із централізованим опаленням економічно недоцільно обслуговувати великим теплогенеруючим підприємствам, підкреслив міський голова. Тут необхідно розробити інший механізм, який дозволить малозабезпеченим родинам в таких будинках теж поставити “автономки”.

Окремо Анндрій Райкович звернув увагу керівників теплових підприємств на стан магістральних мереж, по яких тепло надходить до абонентів. Є випадки, де на трубах відсутня теплоізоляція і фактично опалюється повітря. Люди бачать це і роблять висновки, підкреслив міський голова. Необхідно терміново виправити ситуацію.

- Ви маєте чітко розуміти, що комунальне майно – це святе для кожного, хто працює на громаду, - наголосив, звертаючись до комунальників Андрій Райкович
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37185 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua