МЕНЮ


12 березень 2021 - 17:20

Андрій Райкович: маємо неухильно дотримуватись умов карантину, бо коронавірус нікуди не зник


ЗВЕРНЕННЯ

На початку тижня кропивницький міський голова Андрій Райкович звернувся до жителів міста з проханням не забувати, що в Україні продовжують діяти карантинні вимоги, адже CОVID-19 ще не подолано. Більш того, кількість хворих у місті почала зростати.

– Мене тривожить, що не лише на заході України, а й у нашому місті зростає кількість тяжкохворих молодих людей, – відзначив Андрій Райкович. – Ми розхолодилися. Ми перестали відчувати, що загроза захворіти на COVID-19 не минула. Ми розмінюємо своє здоров’я на розваги, тусовки і велелюдні вечірки. Замість дистанції, масок, ізоляції, миття рук і тотального карантинного контролю.

Попереду – весна і літо, і треба зустріти їх здоровими, без тяжких людських втрат. Не забуваймо про медиків! Їм найскладніше. Вони вже рік, як на фронті, і як ніхто заслуговують наших подяки та поваги.

А нам треба зовсім небагато – пам’ятати про жорсткий карантин. Почуйте і зрозумійте мене! І обов’язково будьте здоровими!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34473 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua