МЕНЮ


31 жовтень 2016 - 12:00

Андрій Райкович: Після поривів слід негайно відновити асфальтове покриття


Тема опалення залишається пріоритетною для влади. На цьому наголосив сьогодні, 31 жовтня на апаратній нараді міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
- Ми подали тепло практично до всіх соціальних об'єктів і житлових будинків, - зазначив керівник міста. - Однак пориви ще продовжують траплятися. Зокрема, багато скарг від мешканців будинків на вулиці Кременчузькій. Там постійно рветься труба, причому майже в одному і тому ж місці. Слід вивчити цю проблему і нарешті її вирішити. Ще дві проблемні точки - вулиці Київська та Гагаріна, ми маємо там обовязково виконати капітальний ремонт тепломереж навесні наступного року. Частково роботи будуть профінансовані з міського бюджету, також сподіваємося на допомогу з державного, адже кошти потрібно великі.
На особистих прийомах також деякі мешканці скаржаться, що у них "завоздушені" батареї або низький рівень температури в квартирах. Причому переважно це - пенсіонери, вони безпорадні в таких ситуаціях. Я дуже прошу працівників ЖЕО тактовно спілкуватися із скаржниками, приділити увагу кожному і зробити все, щоб порушені ними проблеми вирішити.
Також міський голова наголосив на тому, що відразу після ліквідації поривів слід, поки дозволяє погода, відновити асфальтове покриття.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37212 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua