МЕНЮ


18 березень 2018 - 10:18

Андрій Райкович: Пріоритет для комунальників – якісне прибирання міста


Кропивницький слід скрізь і щодня прибирати якісно, не залежно від погодних умов. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
– Люди справедливо нарікають на те, що не всюди розчищено зупинки і тротуари, – зазначив очільник міста. – Тому я знову наголошую, що необхідно придбати сучасну, якісну, функціональну техніку саме для такого виду робіт. Лопатами, коли величезна маса снігу перетворюється на воду, а потім це все замерзає, ми не впораємося. Але зараз такої машини у нас немає, тож комунальним службам слід попрацювати активніше.
Міський голова також звернув увагу на недостатню активність громади у допомозі місту під час сильних снігопадів.
– Коли випадає за день місячна норма снігу – це стихія, протистояти якій має об’єднана громада, – підкреслив Андрій Райкович. – І людський ресурс у ці дні місту був дуже потрібний, але ні студенти, ні старшокласники, ні військові не запропонували свою допомогу в розчищенні територій і підходів до соціально важливих об’єктів.
Зараз комунальники займаються вивезенням снігу на спеціально відведені для цього місця. Ситуацію з пропуском повеневих вод міський голова тримати на контролі доручив управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39004 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua