МЕНЮ


29 травень 2020 - 12:09

Андрій Табалов: навіть за умов карантину проєкт «Громадський бюджет-2020» буде реалізовано


27 травня відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста Кропивницького під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

– З 2017 року, за час існування конкурсу громадського бюджетування, тисячі кропивничан мали чудову нагоду переконатися у його ефективності. Мешканці міста перестали бути спостерігачами, а стали активними учасниками змін власного життя. Навіть в умовах карантину громадський бюджет повинен продовжувати задовольняти потреби жителів Кропивницького, – наголосив Андрій Табалов. – Сьогодні ми зібралися для вирішення питань, які повинні допомогти зберегти всі досягнення, отримані від впровадження громадського бюджетування в нашому місті, та не втратити довіру кропивничан.

Враховуючи ситуацію, що склалася, члени координаційної ради внесли низку змін до положення про громадський бюджет та затвердили календарний план конкурсу. Відтепер з чотирьох категорій конкурсу залишаються дві: малі та соціальні проєкти.

– Обмеження по фінансуванню кожного окремого проєкту становитиме 300 тисяч гривень. На соціальні проєкти планується виділяти не 10 ввідсотків від громадського бюджету, як раніше, а 15. В цілому громадський бюджет Кропивницького на 2021 рік становитиме 5 мільйонів гривень, – зазначив заступник міського голови Андрій Паливода.

Для проведення конкурсу «Громадський бюджет-2021» використовуватиметься безкоштовна платформа електронної демократії. В умовах пандемії COVID-19 члени координаційної ради вирішили максимально спростити процедуру прийняття проєктів до участі у конкурсі. Подати проеєкти та проголосувати за них можна буде лише в електронному вигляді. Крім того, доведеться відтермінувати запровадження нової категорії, проєктів, спрямованих на розвиток туризму в Кропивницькому.

– Зміни до положення мають затвердити депутати. Але хочу наголосити, що всі нововведення тимчасові. Після завершення карантину та перемоги над пандемією ми повернемось до звичних для нас правил проведення вже такого улюбленого містянами конкурсу «Громадський бюджет», – підкреслив Андрій Табалов.

Прийом проєктів на 2021 рік відбуватиметься протягом 30 календарних днів, із 1 по 30 липня.

Віддати свій голос за проєкти можна буде протягом 10 робочих днів – із 19 жовтня по 1 листопада 2020 року.

Детально з календарним планом конкурсу «Громадський бюджет-2021» можна ознайомитись на сайті міської ради Кропивницького у розділі «Громадський бюджет».
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35212 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua