МЕНЮ


18 жовтень 2019 - 12:48

Андрій Табалов: Сила громади – у її єдності!


16 жовтня жителі мікрорайону Велика Балка, що в Кропивницькому, зібралися на святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України. З нагоди свят очільник депутатського корпусу Андрій Табалов і депутат від виборчого округу №42 запросив активних мешканців на концертну програму за участі творчих колективів обласного центру. Вітаючи присутніх, секретар міської ради наголосив, що з кожним роком це свято набуває глибшого змісту, бо українці все більше усвідомлюють, що сила громади – у її єдності.

– Ми збираємося другий рік поспіль у важливі для України дні. Це вже наша традиція – святкувати Покрову на Балці, – зазначив Андрій Табалов. – За давніми традиціями, від Покрови в Україні розпочиналися весілля. Це – надія на нові родини, дитячий сміх та щасливе майбутнє країни. Маємо гарну звістку: днями одружився наш земляк Роман Мокряк, моряк, звільнений з полону. Це значить, що любов, підтримка, родина – потужна сила чоловіків в усі часи. Тож хай Кропивницький стає молодим містом з міцними сім’ями.

Андрій Табалов подякував жителям Великої Балки за активну позицію та небайдужість до свого мікрорайону. Особливу увагу у своєму виступі секретар міської ради приділив ролі голів квартальних комітетів у житті громади. Він закликав їх організуватись з активом мікрорайону та наступного року подати свій проєкт на участь у конкурсі міських ініціатив «Громадський бюджет».

– Я радію з того, що проєкт «Громадський бюджет» у Кропивницькому набирає обертів. Це народна ініціатива, ваше бачення того, яким має бути наше місто. Це зручні дитячі й спортивні майданчики, зелені алеї, послуги медицини й освіти. Це велодоріжки та притулки для тварин. Це турбота про те, аби всім у Кропивницькому жилося добре, зручно, радісно, – підкреслив Андрій Табалов. – Нещодавно я вітав мешканців вулиці Жадова. Великий проєкт «Спортивне містечко» вийшов у переможці завдяки активному голосуванню містян. Громада нашого міста стає активною, вміє об’єднуватися, вимагає від влади прозорості та звіту. Влада і громада стають партнерами. Для мене це кращий доказ розвитку демократії.

Свято продовжив святковий концерт за участі ансамблів «Вікторія» обласного центру дитячо-юнацької творчості та «Калинонька» терцентру соціального обслуговування Подільського району. Завершилось святкування запашним духмяним чаєм та наваристою кашею.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40161 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua