МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:14

Андрій Табалов: Виборчий округ №1 не залишиться без опіки міської ради


Виборчий округ №1 у Кропивницькому буде під депутатською опікою. На цьому наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.
– Я вже поспілкувався з мешканцями цього мікрорайону – виїжджав на зустріч, були активісти і в мене на прийомі, – зазначив Андрій Табалов, – ми визначили головні проблеми. Без сумніву, округ буде під опікою міської ради.
Нагадаємо, що раніше на цьому окрузі працював Федір Згривець, проте він склав свої повноваження, й тимчасово виборці залишилися без свого представника у міській раді. Андрій Табалов підкреслив, що у разі необхідності буде опікуватися цим округом сам.
Також Андрій Табалов повідомив про те, що він взяв під свій особистий контроль терміни розгляду депутатських запитів.
– Раніше виконавчі органи міської ради критикували, що відповіді депутатам надаються несвоєчасно. Я вивчив це питання. Станом на 10 жовтня до апарату міської ради надійшло 425 депутатських запитів, 382 з яких стосуються виділення матеріальної допомоги громадянам і 43 – інших соціально-побутових проблем. Зараз запитів без відповідей немає, і я проконтролюю, щоб їх не було й надалі, – підкреслив Андрій Табалов.
Секретар міської ради попередив керівників виконавчих органів про персональну відповідальність за порушення термінів підготовки відповідей на депутатські запити та порадив у складних випадках, коли збір і опрацювання інформації потребує тривалого терміну, давати проміжні відповіді.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37546 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua