МЕНЮ


4 жовтень 2011 - 17:58

Антени на будинках - лише з дозволу жителів


Якщо раніше покрівлі житлових будинків страждали лише від природних факторів - дощів, снігу, віку врешті-решт, то останніми роками їм почали завдавати шкоди ще й "дворукі шкідники" - прагнучи долучити жителів до таких благ цивілізації, як кабельне телебачення, мобільний звязок, провайдери цих послуг взяли за моду дірявити дахи.

Якби провайдери після монтажу обладнання на даху усували пошкодження, проблем би не виникало. Однак, на жаль, далеко не всі з них цим переймаються. Не зобовязують їх до цього деякі КРЕПи та ЖЕКи. А на тих жителів, які цим незадоволені, просто не звертають уваги. А зовсім недавно їм ще й почали вносити у вуха плітку, начебто у когось із родичів міського голови Олександра Саінсуса - пакет акцій одного з провайдерів мобільного звязку. Мовляв, краще мовчіть, а то неприємності будуть. Та, схоже, неприємності виникнуть в того, хто ці плітки розпускає.

- Я заявляю всім: ніхто з моїх родичів ніякого стосунку до надавачів подібних послуг не має, - зазначив Олександр Саінсус під час апаратної наради у понеділок. - А працівників ЖЕКів, КРЕПів попереджаю: без згоди всіх мешканців надавати дозволи на встановлення приладів на дахах я категорично забороняю. Укладайте з провайдерами угоди, що вони під час проведення робіт не пошкоджуватимуть покрівлі, що вони нададуть допомогу по ремонту підїзду, будинку, якщо, знову ж таки, мешканців такий варіант влаштовує.

Під час апаратної наради прозвучала також пропозиція відновити практику узгодження проведення таких робіт із членами виконкому Кіровоградської міської ради. При цьому провайдери повинні будуть надати на розгляд виконкому повний пакет документів, обовязковим з яких буде й письмова згода на ці роботи мешканців.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38361 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua