МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 11:19

Арештанти не припиняли їсти


Жоден із арештантів Кіровоградського слідчого ізолятора № 14 останнім часом не відмовлявся від їжі. Так відповіло керівництво установи на поширені в Інтернеті відомості про те, що п’ятеро її в’язнів на знак незгоди із свавіллям адміністрації оголосили голодування.

Згідно із тими недостовірними, як стверджує керівництво ізолятора, повідомленнями, до голодування в’язні вдалися після того, як в одного з них внаслідок туберкульозу стався розпад легенів. За словами захисника цього чоловіка, йому протягом 8 місяців відмовляли в лікуванні. Крім того, повідомлялося, що захворіли на туберкульоз його сусіди по камері. Спростування цієї інформації відбулося на прес-конференції в буцегарні. Представники адміністрації розповіли, що стан здоров’я в’язня, в котрого його захисник виявив розпад легенів, не викликає великих тривог. І уточнили, що чоловік свого часу перехворів на туберкульоз, тепер форма його недуги – неактивна. Якщо вірити адміністрації, немає чого переживати й за здоров’я його співкамерників. Також вона надала журналістам можливість поспілкуватися із в’язнями. Останні запевнили, що їдять справно. Як стало відомо редакції з неофіційних джерел, згадуваного вище “тяжкохворого” арештанта засуджено за вбивство до 14 років позбавлення волі. Та прокуратура вимагає для нього довічного ув’язнення, от його захисник і заворушився…Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37631 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua