МЕНЮ


10 квiтень 2015 - 13:13

Атестацію пройшли всі


Завершилась атестаційна кампанія серед освітян міста. На підсумковому засіданні міської атестаційної комісії управління освіти міської ради очільниця освітньої галузі Лариса Костенко повідомила про результати атестації педагогічних працівників загальноосвітніх закладів Кіровограда, роботи експертних груп, які працювали протягом 2014-2015 навчального року.

Зокрема, Лариса Давидівна зазначила, що пройшли атестацію на відповідність займаним посадам 291 педагогічний працівник і 46 працівників адміністрацій навчальних закладів.

Працівники центру методичної служби разом із членами експертних груп вивчали досвід роботи педагогів, що дозволило комісії прийняти рішення про присвоєння чи підтвердження їм різних кваліфікаційних категорій а також присвоєнню або підтвердженню педагогічних звань "Старший вчитель" та "Старший вихователь".

В цілому всі працівники були атестовані, що говорить про те, що рівень вчителів та інших педагогічних працівників Кіровограда значно підвищився. На відміну від минулого навчального року, коли п’ятеро спеціалістів такого своєрідного іспиту не витримали. Але в цьому році вони були переатестовані та підтвердили свою кваліфікацію.

Вдале проходження атестації також впливає й на оплату праці освітян, адже отримання кожної кваліфікаційної категорії впливає на розмір заробітної плати.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3831 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua