МЕНЮ


22 листопад 2013 - 10:49

Бісерні дерева та квіти з дюку "Зоряний”


Під час осінніх канікул у Кіровограді, у книгозбірні на вулиці Генерала Жадова, 20, корпус 5, експонувалася виставка дерев та квітів з бісеру “Осінній вернісаж” вихованців гуртка “Чарівниця” дитячо-юнацького клубу “Зоряний” міського відділу сім’ї та молоді.

Відвідувачами виставки дитячих робіт з бісеру стали не тільки читачі бібліотеки, а й дітлахи з дитячого садка № 14 “Калинка” (дерева та квіти з бісеру дуже їх зацікавили, у багатьох з них виникло бажання навчитися бісероплетінню).

Зараз у гуртку “Чарівниця” навчаються мистецтву бісероплетіння школярі різного віку і дошкільнята 5 – 6 років. Заняття проходять у дружній, теплій і творчій атмосфері. Керівник гуртка "Чарівниця" Алла Баранник не тільки навчає дітей різним технікам бісероплетіння, а й збагачує їхній духовний світ – прищеплює гуртківцям любов до краси, вчить цінувати прекрасне і творити своїми руками гарні речі.

Усі юні кіровоградці мають можливість безкоштовно займатися в гуртку, що діє при бібліотеці. Творче спілкування дітей між собою та з викладачами клубу набагато корисніше порівняно зі знеособленими комп’ютерними іграми та переглядом телепередач.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39163 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua