МЕНЮ


21 вересень 2012 - 12:22

Без паспорта – не доступно


Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України розробила зміни до Закону "Про телекомунікації", якими пропонується передбачити обов’язкове укладення договорів при придбанні SIM-карт у мобільних операторів. Якщо ці новації запровадять, кожен, хто купуватиме так званий стартовий пакет, буде зобов’язаний пред’явити продавцеві паспорт.

У Держспецзв’язку пояснюють це нагальною необхідністю зниження рівня анонімності споживачів. За словами чиновників відомства, відсутність чіткого порядку отримання інформації про споживачів телекомунікацій, з одного боку, не дає правоохоронним органам швидко і чітко виконувати свої обов’язки, а з іншого, операторам – надавати таку інформацію.

Цей законопроект ще не зареєстрований у Верховній Раді.

Деякі аналітики впевнені, що введення обов’язкових договірних відносин при продажу стартових пакетів негативно позначиться на ринку мобільного зв’язку в цілому. Оператори вважають, що персоналізація продажів позначиться і на обсягах продажів, і на доступності послуг, оскільки особливий порядок реалізації "сімок" виключить можливість вільного продажу стартових пакетів в неспеціалізованих торговельних точках. Особливо інновація повинна вдарити по продажах пакетів у невеликих населених пунктах, де спеціалізованих магазинів не існує.

До речі, у Росії без паспорта SIM-карти не купиш.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36526 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua