МЕНЮ


25 сiчень 2013 - 13:17

Безпека людей - це головне


З ініціативи голови Кіровської районної у місті Кіровограді ради Олександра Рацула відбулося спільне засідання представників виконавчих органів Кіровської районної у місті Кіровограді ради і територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в області.

Учасники наради обговорили питання поліпшення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища і профілактичні заходи із запобігання травматизму. Зокрема, як зазначив заступник начальника територіального управління Віталій Заніздра, на території району зосереджено більшу частину міських індустріальних об’єктів (Балашівська промзона), і, відтак, профільні спеціалісти повинні звертати увагу керівників підприємств на неухильне виконання вимог техніки безпеки на виробництві, зокрема, стежити за використанням захисних засобів. Слід регулярно організовувати навчання відповідальних за створення належних умов праці (це може безоплатно зробити фонд соціального страхування), систематично проводити там, де це треба, медогляди працівників, дотримуватися правил зберігання вибухонебезпечних речовин, облаштовувати заземлення, забезпечувати працівників спецодягом тощо.

Присутні також відзначали, що недосконалими є законодавчі вимоги до проведення перевірок. Адже, відповідно до вимог чинного законодавства, слід попереджувати керівників про перевірки за 10 днів, і трапляється, що на час візиту інспекторів – двері на замках, а працівники – у відпустках за свій рахунок.

Учасники засідання констатували, що на заходи з охорони праці, які передбачаються у програмах поліпшення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, державою виділяється недостатнє фінансування, тому затрати на заходи з профілактики виробничого травматизму лягають на підприємства. Крім того, представники територіального управління рекомендували керівництву районної ради вийти до міської влади з пропозицією щодо створення на громадських засадах ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34966 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua