МЕНЮ


28 лютий 2011 - 17:49

Благодійники дарують обладнання


На церемонії вручення були присутні міський голова Олександр Саінсус, представники управління охорони здоров’я міської ради, медичні працівники цього лікувального закладу та інші. Спеціальний апарат для офтальмологічного кабінету, який дозволяє збільшувати друкований текст, крісла-каталки різноманітної модифікації, масажне ліжко, інвалідні ходунки та візочки – ось неповний перелік того обладнання, яке надали нашій хворій малечі європейські благодійні організації, і які стануть у пригоді дітям з обмеженими можливостями.

– Зараз перша дитяча поліклініка обслуговує майже 40 тисяч маленьких пацієнтів, з них 912 дітей-інвалідів, – розповів присутнім головний лікар медичної установи Микола Макеєнко. – Дане обладнання стане досить корисним для фахової реабілітації наших пацієнтів. Тому ми сподіваємось, що увага благодійників не обмежиться першою такою допомогою, адже в умовах, коли фінансування медичної галузі досить обмежене, ми раді будь-якій увазі та допомозі, як з боку владних структур, так і з боку громадських благодійних організацій.

У свою чергу міський голова детально розпитав народного депутата Вікторію Дем’янчук про майбутню співпрацю. І та розповіла, що вже три роки поспіль плідно співпрацює із благодійним фондом «Єдність», що дозволило значною мірою поповнити медичним обладнанням міські поліклініки та лікарні, а найближчим часом планується надати центральній міській лікарні два апарати штучної нирки для облаштування повноцінного відділення гемодіалізу.

Також Олександр Саінсус оглянув деякі приміщення поліклініки, в одному з яких буде обладнано спеціальний зал для повноцінної реабілітації маленьких пацієнтів, а також зазначив, що у подальшому міська влада буде приділяти якомога більше уваги матеріальному забезпеченню не лише дитячим лікувальним закладам обласного центру, а і всієї медицини в цілому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38969 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua