МЕНЮ


21 вересень 2012 - 12:48

Бо вже розперезалися!


Звичайні побутові електричні прилади, які продаються в Україні під виглядом медичних, можуть зашкодити здоров’ю. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я.

"Людина, яка довірилася шахраям, може втратити як гроші, так і здоров’я, адже хворий, як правило, припиняє застосування лікарських засобів, призначених лікарем, сподіваючись на швидке одужання за допомогою "надсучасної медичної апаратури", – застерігає МОЗ.

Ідеться про апарати, не внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і не дозволені до застосування у медичній практиці в Україні. У цьому списку – апарати "RT-2050", "Небулайзер "Алтей", "PANGAO", пояси для схуднення "Wais Belt", "Самоздрав", "ECOPULSE KB-700", "Домашній доктор", "Терапевтична система 1", "Поясничний надувний корсет", "Хірургічний апарат", "Диво-пояс-корсет", "МГ 30-40", "Care Max", апарат "Магнітер АМТ-02".

У повідомленні МОЗ зазначається, що продавці цих приладів порушують законодавство України. Адже Законом "Про рекламу" передбачено, що в рекламі товарів та методів, які не належать до лікарських засобів чи медичної техніки, не може бути посилання на лікувальні властивості цих товарів, якщо вони не підтверджені у встановленому законодавством порядку.
МОЗ радить усім, хто постраждав від таких шахраїв, звертатися до правоохоронних органів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36984 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua