МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:15

Борги тепловиків за газ реструктуризують на п’ять років


Про це повідомив на апаратній нараді в понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
Минулого четверга питання підготовки до зими міські голови обговорювали на нараді у Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Прем’єр зауважив, що підстав для провалу опалювального сезону в Україні немає. На державному рівні, підкреслив міський голова, триває завершальна фаза підготовки до початку опалювального сезону, готуються до укладання договори на постачання газу, вирішується формула відшкодування теплогенеруючим підприємствам різниці в тарифах. Завдання наших тепловиків – мати план реструктуризації заборгованості за газ перед НАК “Нафтогаз України” – є домовленість, що її можна буде погасити протягом п’яти років.
– Питання підготовки до зими я порушуватиму на кожній апаратній нараді, тому що зараз важливішої теми для комунального господарства міста не існує. До офіційного початку опалювального сезону часу зовсім обмаль, зараз ЖЕО активно почали наповнювати в будинках системи водою, – зазначив очільник міста. – Відразу посипалися скарги на пориви в системах теплопостачання. Оголошення на під’їздах багатоповерхівок про те, що мережі заповнюють водою і можуть бути пориви, надруковані дрібним шрифтом, навряд чи навіть молоді люди його побачать, а що говорити про немололодих? Це серйозні речі, які необхідно відповідально організовувати.
Андрій Райкович ще раз звернув увагу керівників комунальних підприємств і керівників ЖЕО на необхідність утеплення приміщень соціальних закладів, приведення до ладу внутрішньобудинкових комунікацій та інше.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41688 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua