МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 13:30

Будівельники повернуться


Нинішня міська влада всерйоз взялася за незавершені будівельні об’єкти. Проведено кілька нарад за участі забудовників, розглядаються шляхи прискорення будівництва об’єктів або принаймні впорядкування прилеглої до них території. Певних результатів вдалося досягти. Так, на вулиці Карла Маркса замість паркану з’явилися зупинка із навісом та симпатичний магазинчик, наведено лад біля "Барви", на розі вулиць Шевченка та Чорновола, на ряді об’єктів відновлено будівельні роботи.

Водночас залишається чимало проблем. Зокрема, вільний доступ до деяких недобудов, що створює небезпеку. Саме це й стало предметом обговорення на зустрічі міського голови Олександра Саінсуса та першого заступника міського голови Василя Дзядуха із забудовниками, що відбулася минулого тижня.

На жаль, на одному з недобудованих об’єктів по вулиці Жадова, 8, який свого часу зводили житлово-будівельні кооперативи “Політ” і “Надія”, трапився нещасний випадок. З великої висоти впав і розбився підліток. Голова ЖБК “Політ” Володимир Кубчик намагався під час зустрічі пояснити відсутність огорожі та охорони будівництва юридичними перипетіями. Проте міський голова був категоричним: замовник будівництва керує всіма процесами на будівельному майданчику, і організація техніки безпеки має бути серед першочергових завдань.

Олександр Саінсус відзначив на зустрічі, що будівельна галузь у Кіровограді поступово оговтується від наслідків кризи попередніх років. Він подякував тим забудовникам, які віднайшли можливість у складний період продовжити будівельні роботи, закінчити будівництво і прибрати з тротуарів огорожі.

У той же час в обласному центрі залишається чимало об’єктів незавершеного будівництва з різним ступенем готовності, чимало з них не огороджені і не мають належної охорони.

Аналізуючи стан недобудованих об’єктів, в.о. головного архітектора міста Вадим Мездрін звернув увагу присутніх керівників на необхідність ліквідувати вільний доступ на будівельні майданчики на проспекті Перемоги, 24 (ЖБК “Молодий спеціаліст”), вулицях Жадова, 8 (ЖБК “Політ”, “Надія”), Васнєцова, 8 (ДП “Молодіжний центр” ТОВ “Реут”).

Ряд замовників заявили під час зустрічі про готовність продовжити будівництво. Зокрема, до кінця року відновиться фінансування, а значить, розпочнуться будівельні роботи на висотці по вулиці Кропивницького, перепроектують у п’ятиповерхівку і вже з листопада-грудня розпочнуть роботи на об’єкті по вулиці Волкова, 16-а, а у квітні наступного року будівельники повернуться на "заморожений" об’єкт по вулиці Можайського. По деяких підприємствах-замовниках криза вдарила так, що їм доводиться переглядати взяті зобов’язання. Щоб об’єкт на вулиці Червоногвардійській, 26 мав шанс на реалізацію, приватне підприємство "Альбіон-Істейд" перепрофілює попередній проект елітного будинку на більш доступне житло. Ряд будівельних організацій активно шукають інвесторів або готують недобудови до продажу.

Тим підприємствам, які наполегливо шукають вихід з непростої ситуації та прагнуть завершити будівництво, міський голова пообіцяв усіляке сприяння з боку влади. А поки що кожен довгобуд повинен бути огороджений, охоронятись, щоб не повторилась трагедія.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35505 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua