МЕНЮ


29 листопад 2011 - 15:43

Бюджетникам - зарплата, сім'ям з дітьми - допомога


Cьогодні відбулася позачергова сесія Кіровоградської міської ради, на якій розглядалося одне питання – про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік. Скликання позачергової сесії виликане необхідністю забезпечити вчасну і у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери Кіровограда, зазначив, відкриваючи засідання, секретар міської ради Ігор Волков.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, видатки міського бюджету на 2012 рік не повною мірою покривали фінансування заробітної плати бюджетників Кіровограда, оскільки уряд прийняв декілька рішень, спрямованих на підвищення зарплат освітянам і працівникам галузі охорони здоров’я. Враховуючи ситуацію, яка склалася, міський голова Олександр Саінсус у жовтні звернувся до Кабінету Міністрів України, народних депутатів з пропозицією розглянути можливість виділення додаткової дотації для Кіровограда у розмірі 15,6 мільйона гривень. Дотація, звернула увагу Любов Бочкова, надійшла нещодавно для Кіровоградської області в сумі 18, 6 мільйона гривень, обласна рада передбачила з них для обласного центру 8,3 мільйона.

З означеної суми, повідомила начальник фінансового управління, 8 мільйонів гривень буде використано для фінансування заробітної плати освітян і 300 тисяч – для працівників закладів охорони здоров’я. Крім того, проектом рішення передбачається розподіл цільової державної субвенції на фінансування допомоги сім’ям з дітьми у розмірі 5,5 мільйона гривень.

Із передбачених коштів 4,15 мільйона гривень вже знаходяться на казначейських рахунках міського бюджету, наголосила Любов Бочкова.

Депутати міської ради одноголосно підтримали внесений проект рішення, чим дозволили оперативно розпочати виплату заробітних плат працівникам бюджетної сфери.29 листопад 2011 - 17:44
Светлана (вст)

А куда оставшиеся 4,2 млн.грн. направит городская власть? Почему не написали?

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38499 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua