МЕНЮ


7 вересень 2012 - 16:34

Цей "Спрут" і освітить, і зекономить кошти


З першого жовтня в Кіровограді спеціалісти одеського науково-виробничого комерційного центру "ОДІС-W" розпочнуть монтаж для КП "Міськсвітло" електронної системи управління вуличним освітленням "Спрут".

Дану систему уже рік тестують працівники названого КП. Вона виявилася напрочуд надійною. Завдяки цьому, а ще тому, що одеське підприємство під час проведення головним управлінням житлово-комунального господарства міської ради тендеру на закупівлю новітнього обладнання для "Міськсвітла" запропонувало найнижчу ціну, воно і виграло.

Названа система – це термінали в комутаційних шафах і диспетчерський центр на основі персонального комп’ютера, підключений через модуль зв’язку до бездротової мережі стільникового зв’язку GSM. Вона замінить стару, 1953 року випуску, у шафах якої використано реле (давно зняті з виробництва), на які з диспетчерського пункту подається сигнал через мережу стаціонарного телефонного зв’язку. Через зношеність реле та електричних дротів часто трапляється так, що освітлення на вулицях відсутнє, хоча диспетчер і подав сигнал на його ввімкнення. До того ж, він не бачить на пульті, що освітлення немає. Нова ж система позбавлена таких недоліків.

Її переваги в тому, що в автоматичному режимі строго дотримується розклад, оскільки вплив людського чинника виключений. Немає необхідності виїжджати на перевірку включення або відключення освітлення. У разі його невідключення немає втрат електроенергії, оскільки диспетчер оперативно про це дізнається і вживає відповідних заходів. Крім того, диспетчерський пульт дає змогу здійснювати первинну діагностику освітлювальної мережі у випадках яких-небудь аварій, коротких замикань. Це – надійніша система, створена із сучасних новітніх компонентів, потребує менше витрат на її обслуговування, стверджують фахівці.

Розпочне ж функціонувати в Кіровограді "Спрут" орієнтовно з початку листопада.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36392 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua