МЕНЮ


21 вересень 2012 - 16:43

"Центральний регіон" об’єднує кандидатів


У роботі форуму також взяли участь голови РДА, керівники органів самоврядування міст, селищ і сіл, очільники обласного, міських та районних осередків УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

Єдина команда Сергія Ларіна

Відкрив форум голова обласного осередку ПР та голова ОДА Сергій Ларін, який і сформулював мету проведення даного заходу:

– Нещодавно XIV з’їзд ПР затвердив кандидатури рекомендованих місцевими партійними осередками кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах Кіровоградщини. Це – Сергій Кузьменко (ТВО № 103), Олександр Єдін (ТВО № 102), Віталій Грушевський (ТВО №101). Станіслав Березкін (ТВО № 100) та Олександр Шаталов (ТВО № 99). Сьогодні вони присягнуть перед партійним активом, що зроблять усе можливе й неможливе для перемоги на парламентських виборах та подальшого виконання програми "Центральний регіон-2015", спільно працюватимуть на область, на залучення для її розвитку, передусім на реалізацію соціальних програм, державних коштів.

Ми – єдина команда, і ми маємо спільну програму добрих справ та дій, значну частину якої нам вдалося реалізувати. Та для її подальшого втілення необхідна спільна робота у Верховній Раді України наших теперішніх кандидатів у народні депутати".

Сергій Ларін наголосив, що передвиборчими програмами названих кандидатів у народні депутати є сегменти загальнообласної програми "Центральний регіон-2015". – За два роки ми створили десять тисяч нових робочих місць, реалізували майже тисячу проектів. І це привід не ховати очей від людей, – зазначив очільник обласного осередку ПР та голова ОДА. – Обласну програму розвитку Кіровоградщини "Центральний регіон-2015" було затверджено восени 2010 року, і відтоді ми ні на крок не відступаємо від неї. Для повної ж її реалізації нам необхідно мати потужну команду у Верховній Раді України, до якої повинні увійти усі п’ятеро наших кандидатів. Я першим підписую меморандум про спільну діяльність задля виконання обласної програми розвитку "Центральний регіон-2012" та запрошую до виступів і підписання цього меморандуму усіх п’ятьох наших кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах від Партії регіонів. Цим документом ми підтверджуємо, що не зупинимося, поки останній пункт програми не буде виконано.

Кандидатів п’ятеро – програма одна

Першим на трибуну для публічного звіту перед однопартійцями піднявся Сергій Кузьменко, який донедавна очолював виконавчу гілку влади Олександрійського району й досяг значних результатів на цій ниві. Саме тому його й запросили обійняти посаду заступника голови ОДА.

– Ми змогли за два роки збудувати не одне підприємство. Будували елеватори, ремонтували дороги, прокладали десятки кілометрів газопроводів, відкривали нові дитсадки, – розпочав виступ кандидат у народні депутати. – І все це завдяки співпраці влади, бізнесу і громади. І хоча Кіровоградщина має ще чимало проблем, та ми разом обов’язково їх здолаємо. Одна з них – невиплата заробітної плати тисячам олександрійців – працівникам буровугільної галузі, винуватцями чого є наші попередники. Та я знаю, що ми маємо необхідні вміння, знання, досвід, аби впоратися і з цією, і з іншими проблемами.

Кіровоградщина має величезний і людський, і природний потенціали для подальшого розвитку та реалізації програм, спрямованих на піднесення економіки та соціальної сфери. За останній час уже втілено в життя не один життєво важливий проект. І надалі, спираючись на програму "Центральний регіон-2015", у якій зібрано пропозиції й побажання людей, маємо продовжити започатковану роботу із залучення інвестицій для будівництва нових промислових об’єктів, створення тваринницьких господарств, освітлення наших сіл і селищ, будівництва водоводів тощо. І названа програма – це саме той документ, який наша єдина команда реалізовуватиме на благо людей, перебуваючи у стінах Верховної Ради України.

Наступний промовець, народний депутат України Олександр Єдін, у своєму виступі зазначив:

– Сьогодні склалася унікальна за багато років ситуація, коли влада як ніколи згуртована на всіх рівнях навколо Президента України. На Кіровоградщині сформовано потужну пропрезидентську команду на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Ларіним. Наші зусилля спрямовані на те, щоби забезпечити фінансову стабіль- ність, економічне зростання, мінімізувати ризики від накопичених боргів та ганебних газових контрактів попереднього уряду.

Ми подолали руїну. І сьогодні наш уряд веде державу від стабільності до добробуту наших людей. З ініціативи Президента України піднято соціальні гарантії в усіх сферах життя. І тепер ми модернізуємо країну, зокрема й Кіровоградщину. Наша обласна програма розвитку "Центральний регіон-2015", створення якої ініціював наш лідер Сергій Ларін, є складовою програми Президента "Україна для людей".

Те, що ми йдемо на вибори з єдиною програмою, єдиною командою, з конкретними справами, є свідченням того, що ми впевнені в перемозі. Усе те, що ми робимо, спрямоване на поліпшення життя людей.

Після промови Олександра Єдіна та підписання ним меморандуму на трибуну піднявся підприємець Віталій Грушевський, який також наголошував на необхідності спільних дій у Верховній Раді України нинішніх кандидатів у народні депутати від Партії регіонів:

– Усі ми, члени команди Сергія Ларіна, працюємо задля реалізації конкретних завдань і економічного розвитку області. І зроблено вже чимало. Ці набутки ми повинні захистити. Завдання нашої команди – фінансове забезпечення лікарень, шкіл, дитсадків, створення нових робочих місць. Ми маємо бажання втілити наші задуми в реальне життя. І вже довели, що у нас є спільна мета, спільна програма. Перемігши на виборах, ми зосередимося на лобіюванні інтересів Кіровоградщини, на виділенні для її потреб бюджетних коштів. І тільки спільними зусиллями ми зможемо цього досягти.

Я впевнений у здійсненні запланованого для кожного міста і селища, кожної сільської громади, тому що маю досвід успішних справ. Головне – я працюю у злагодженій та єдиній команді керівника області Сергія Ларіна. Саме ця команда протягом двох з половиною років реалізувала на Кіровоградщині десятки важливих проектів для громади, економіки та соціальної сфери краю.

Народний депутат України Станіслав Березкін розповів про власне розуміння своєї ролі у Верховній Раді України, цілком слушно зауваживши при цьому, що його добре знають усі ті, кого було запрошено на обласний партійний форум. Знають за його внеском у розбудову обласного центру й Кіровоградщини.

– Та для мене важливіше не те, – наголосив народний депутат, – що вже зроблено, а те, що я ще повинен зробити. Мені приємно перебувати в команді Сергія Ларіна, який об’єднав усіх нас задля реалізації програми "Центральний регіон-2015". Це – стратегія розвитку нашого краю. Для його подальшого розвою нині головним є залучення фінансування, що є нелегким завданням. Це як бюджетне, так й інвестиційне фінансування, завдяки яким з’являтимуться нові підприємства, нові робочі місця. І тоді люди житимуть краще. Усе це записано в нашій обласній стратегії розвитку.

У Верховній Раді України нам усім слід спільно працювати на область, поодинці ми цього не зможемо зробити. Наша ж команда – єдина, і я впевнений, що 2015 року Кіровоградщина буде однією з найуспішніших областей країни. І особисто я докладу для цього всіх необхідних зусиль. Ми – єдина команда, і впевнений, що перемога буде за нами!

Про необхідність спільної роботи в парламенті України на користь Кіровоградщини й задля реалізації пунктів програми "Центральний регіон-2012" у своїй промові наголосив і кандидат у народні депутати України від Партії регіонів Олександр Шаталов.

– Наша програма – головна конкурентна перевага над нашими опонентами, – зазначив він. – Вона просякнута місцевим патріотизмом. Нині Кіровоградщину у Верховній раді України представляють десятеро народних депутатів. Але вони разом хоча б один законопроект подали, який би був корисним для мешканців Кіровоградщини? Та вони навіть не знайомі один з одним!

Важливо, щоби до парламенту наступного скликання пройшла єдина команда, яка спільно реалізовуватиме написане у програмі "Центральний регіон-2015". Уже після виборів члени нашої команди працюватимуть і на "гарячій лінії" голови ОДА – на відстані телефонного дзвінка від нашого виборця…

"Наша команда – наймогутніша!"

Після підписання Сергієм Ларіним та всіма п’ятьма кандидатами в народні депутати України в одномандатних виборчих округах від Партії регіонів меморандуму про спільну роботу з реалізації обласної програми "Центральний регіон-2015" голова обласної організації ПР вручив партійні квитки керівникові обласної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Віталієві Токарєву та голові районної Новомиргородської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Вікторові Кравченку.

– Шановні друзі, однопартійці, кандидати в народні депутати, я впевнений, що наша команда – наймогутніша! І ніхто нас не зупинить на нашому шляху до того, що ми запланували, – підсумував Сергій Ларін. – Ми талановиті, сильні, і наш степовий орел – символ Кіровоградської області – готується полетіти так, що його ніхто не зможе наздогнати!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42127 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua