МЕНЮ


27 жовтень 2011 - 15:16

«Червона зірка» отримала диплом від міністра сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова


З 19 по 22 жовтня в Міжнародному виставковому центрі Moldexpo (М. Кишинів) пройшла XXI Міжнародна спеціалізована виставка машин, устаткування і технологій для агропромислового комплексу MOLDAGROTECH 2011, яка по своїх масштабах і комерційній результативності не поступається провідним європейським оглядам.

«Червона зірка» традиційно взяла участь в цій виставці, представивши споживачам чотири одиниці техніки: зернову сівалку Астра СЗ 5,4-06, просапні сівалки Веста 8 і Вега 8, а також культиватор для міжрядної обробки Альтаїр 5,6-04.

Головною темою молдавської виставки цього року організатори назвали актуальність, перспективність і затребуваність продукції, що представляється. І, судячи з інтересу відвідувачів, всі ці позиції можна застосувати до тих зразків техніки, які представляло кіровоградське підприємство.

Особливий інтерес у відвідувачів виставки викликала просапна сівалка для роботи за мінімальною технологією обробки ґрунту – Вега 8, яка вперше була представлена на ринку Молдови. Враховуючи те, що потреба в техніці для нових технологій на молдавському ринку досить висока, а ціна української сівалки точного висіву значно нижча за зарубіжні аналоги, інтерес споживачів зрозумілий. Крім того, техніка «Червоної зірки» користується стабільною популярністю на ринку Молдови впродовж багатьох років. Свідоцтво тому - цифрові результати продажів.

Цього року, участь в молдавській виставці стала багатою на переговори: за час виставки фахівці «Червоної зірки» провели переговори про співпрацю з компаніями Молдови, Придністров'я і Румунії.

За результатами виставки, враховуючи тісну співпрацю ПАТ «Червона зірка» з фермерами та аграріями Республіки Молдови, Міністр сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова Василь Бумаков відзначив кіровоградське підприємство почесним Дипломом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35701 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua