МЕНЮ


8 вересень 2011 - 14:11

"Червона зірка" представила свою продукцію на міжнародній виставці в Болгарії


В цьому році участь у виставці прийняли 152 компанії, як болгарські, так і зарубіжні, серед них і ЕТ «Пряспа-Светозар Кіров» - офіційний дилер техніки ПАТ «Червона зірка» на ринку Болгарії.

Компанія-партнер на своєму стенді представила дві одиниці посівної техніки кіровоградського виробництва: зернову сівалку Астра СЗ 3,6 А-04 та просапну сівалку Вега 6. Вега 6 – це новинка, спеціально створена під потреби європейських споживачів, більшість з яких обробляють невеликі ділянки землі і потребують компактної, але при цьому надійної та високопродуктивної техніки.

Можна сказати, що на виставці «Сільске господарство та все для нього» відбулась прем’єра даної сівалки, адже раніше саме в шестирядній комплектації Вега не вироблялась і не презентувалась споживачам. Варто зазначити, що прем’єра пройшла на ура. Успіх моделі було підкріплено не лише підвищеним інтересом болгарських фермерів під час виставки, але й тім, що покупець на неї знайшовся ще до того, як сівалку виставили на експозицію.

Довідка: Виставка «Сільске господарство та все для нього» проводиться в м. Добрич (Болгарія) вже дев’ятнадцятий раз. В 2011 році ї учасниками стало 152 компанії з різних країн світу, серед них – виробники сільгосптехніки, торгові організації та науково-дослідні інститути.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3828 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua