МЕНЮ


10 жовтень 2011 - 16:11

"Червона зірка" взяла участь у міжнародній виставці сільгосптехніки


Наприкінці вересня в місті Беднари (Польща) відбулася масштабна Міжнародна сільськогосподарська виставка AGRO SHOW 2011, яка на сьогоднішній день є найбільшою в Польщі. У нинішньому свою продукцію на виставці представили 690 експонентів з Польщі, Швеції, Великобританії, Іспанії, Франції, Голландії, Німеччини, Австрії, Чехії, Словенії, Болгарії, Данії, Литви, України і Китаю, при цьому число відвідувачів виставки досягло 125 тисяч чоловік.

Враховуючи масштабність і престижність цієї виставки, а також в рамках програми розширення ринку збуту продукції в країнах далекого зарубіжжя, компанія «Червона зірка» також взяла участь в польському форумі AGRO SHOW.

«Червона зірка» представила польським споживачам п'ять одиниць техніки: зернову сівалку Астра СЗТ 3,6, сівалки точного висіву Вега 6 і Веста 6, а також дві дискові борони – Паллада 2400 і Паллада 4000.
За словами керівника групи продажів по далекому зарубіжжю приватного акціонерного товариства «Торговий дім «Червона зірка» В'ячеслава Киверника, цього року зацікавленість польських споживачів нашою продукцією помітно зросла. І, не дивлячись на те, що нестабільність європейської валюти на сьогоднішній день дещо здорощила техніку кіровоградського виробника для європейського споживача, бажаючих придбати сільгоспмашини «Червоної зірки» тут і зараз виявилося немало. При цьому попитом користувалась уся номенклатура продукції, представлена на виставці.

Крім безпосередньої роботи на експозиції, представники «Червоної зірки» провели переговори про співпрацю з делегаціями 18 компаній з Польщі, Латвії, Литви, Угорщини та Румунії. За результатами цих зустрічей визначено трьох потенційних дилерів на польському ринку, і переговори в цьому напрямку продовжуються.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3487 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua