МЕНЮ


30 жовтень 2012 - 10:36

Четверо осіб потрапили до лікарні з отруєнням грибами


У п’ятницю та суботу 26 і 27 жовтня до неврологічного відділення Маловисківської центральної районної лікарні госпіталізовано трьох осіб – 67-річну і 42-річну жінок та 9-річну дівчинку – мешканок села Плетений Ташлик. На лікарняному ліжку бабуся, її донька та онука опинилися після того, як вживали гриби, які назбирали у лісосмузі поблизу села. Стан бабусі легкий, донька та онука – перебувають у стані середньої важкості.

Наразі ще одна жінка з діагнозом «отруєнням грибами» перебуває на стаціонарному лікуванні у тій же лікарні - 31-річна мешканка села Злинка була госпіталізована також цими вихідними. Стан хворої середнього ступеня важкості.

З початку року на Кіровоградщині вже більше двох десятків людей отруїлися грибами, троє дітей померли. І все через те, що у нашій степовій зоні дуже важко, на думку фахівців, знайти дійсно їстівного гриба. Адже гриби мають здатність мутувати і межа між їстівними та отруйними стає все більше умовною, тому що гриби - екологічний фільтр землі. Вони вбирають в себе всі шкідливі речовини, важкі метали, токсини, які є у ґрунті і в повітрі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37968 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua