МЕНЮ


11 червень 2021 - 13:53

Чи працюватимуть влітку дитячі садки?


Як працюватимуть дитячі садки влітку і чи не закриють їх на цей період? З такими запитаннями звертались кропивничани до начальниці управління освіти міської ради Лариси Костенко під час її чергування на «гарячій» лінії міського голови.

– У деяких містах дійсно влітку дитячі садки закривають, щоб зробити ремонт, – зазначила Лариса Костенко. – Ми садочки не закриваємо, але провели опитування серед батьків і з’ясували, що дехто відвозить своє чадо в село, на відпочинок в інше місце, тому з першого червня зробили нову комплектацію груп, їх кількість трохи зменшилася.

Зателефонувала мама особливої дитини із запитанням, які пільги мають такі діти при вступі у технікуми чи коледжі. Лариса Давидівна повідомила, що такі освітні заклади не підпорядковані міській владі, тому жінці варто звернутись до приймальної комісії обраного коледжу.

Також батьків цікавила організація літнього відпочинку дітей на базі навчальних закладів, адже раніше у червні учні мали змогу відпочити у пришкільних таборах. Посадовиця повідомила, що в нинішньому році від звичних таборів відпочинку при школах довелося відмовитись, але зараз у загальноосвітніх школах триває навчальна практика, проводяться індивідуальні консультації, різноманітні заходи. Працюють і заклади позашкільної освіти. На сайті управління освіти міської ради батьки можуть ознайомитися з розкладом таких занять, тому влітку діти, які бажають зайнятись улюбленою справою, провести час із користю, можуть відвідувати ці заходи, в тому числі дистанційно.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42961 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua