МЕНЮ


28 вересень 2012 - 11:34

Чому хворий хворому горлянку перерізав


20 грудня минулого року в обласній туберкульозній лікарні, що в селі Івано-Благодатному Кіровоградського району, сталася надзвичайна подія – 60-річний Валентин Б., пацієнт закладу, перерізав горло 39-річному Олександру М., сусіду по палаті. Лише завдяки оперативній медичній допомозі потерпілий вижив. Недавно НП в лікарні була предметом розгляду в Кіровоградському районному суді.

Підсудного звинувачували в замаху на вбивство. Валентин Б. виправдовувався тим, що Олександр М. систематично знущався над ним з листопада 2011 року, відколи їх звели в одну палату. А 20 грудня вони разом ще з одним хворим пиячили і грали в карти. І Олександр знову присікався до нього, Валентина, і почав наближатися до його ліжка. "Злякавшись, я схопив ножа, яким різав сало, – розказував підсудний. – Що було потім – не пам’ятаю”.

Потерпілий також розповів, як вони пили горілку, закушували салом і грали в карти. "А потім Валентин напав на мене з ножем", – така була його версія кривавої пригоди.

Суд дійшов висновку, що вчинок Валентина Б. у ході досудового слідства кваліфіковано неправильно (мовляв, якби хотів убити сусіда по палаті, то зробив би це) і визначив його як умисне заподіяння тяжкого тілесного ушкодження. За це Б. призначено покарання у вигляді шести років позбавлення волі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37261 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua