МЕНЮ


29 вересень 2011 - 10:43

Діти виграли, діти й мають


У зв’язку з відкриттям майданчика перед урочистим перерізанням на ньому червоної стрічки дитячо-юнацькі клуби відділу сім’ї та молоді міської ради «Чайка» і «Гермес» організували (за матеріальної допомоги секретаря міської ради Ігоря Волкова) для малечі та старших дітей мікрорайону концерт, конкурси і всілякі ігри. Перед ними та їхніми батьками й бабусями з дідусями виступили клубні колективи – сучасного танцю «Фантазія» та східного танцю «Медея». Найменші малювали на асфальті, старші – грали в баскетбол, настільний теніс, шашки, дартс, хокей на столі, стали учасниками спортивної розваги «Веселі старти». Юні артисти, переможці конкурсів та змагань, а також усі інші їх учасники за свою завзятість отримали призи й подарунки.

На відкриття дитячого ігрового майданчика прийшли голова ОДА Сергій Ларін, перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов, міський голова Олександр Саінсус та секретар міської ради і її депутат Ігор Волков, який уже чимало років фінансово сприяє розвиткові клубів «Гермес» і «Чайка», а також як депутат є представником у міському органі самоврядування жителів вулиць Волкова й Пацаєва.

Посадовці разом з дітьми, яких на дитячому ігровому майданчикові зібралося кількасот, перерізали червону стрічку, напнуту навколо нього. Сергій Ларін подякував учасникам танцювального проекту за подарунок кіровоградцям і привітав присутніх з відкриттям одного з майданчиків. А також додав: вони мають бути у кожному подвір’ї багатоповерхівок. Для цього потрібно докласти зусиль і владі, і бізнесу, і самим мешканцям. Олександр Саінсус розповів, що переможці конкурсу на виготовлення дитмайданчиків – ТОВ «КСІЛ-Україна» – не дотрималися термінів їх постачання через проблеми при розмитненні. Тому лише зараз (а не на початку вересня, як було передбачено) проходить їх монтаж. Та вже у найближчі дні їх встановлять на всіх визначених місцях, що, нагадаємо, обрали самі майдансери…

Відразу після відкриття майданчику дітлахи побігли з’їжджати з гірок, умощуватися на гойдалках чи бавитися в пісочниці, а представники влади, скориставшись нагодою, поспілкувалися з дорослими жителями мікрорайону, Усі їхні пропозиції, скарги й побажання Сергій Ларін, Олександр Шаталов, Олександр Саінсус та Ігор Волков вислухали, занотували й запевнили, що на кожне з них заявники отримають обґрунтовану відповідь.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37055 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua