МЕНЮ


18 червень 2012 - 15:45

Дітям - спортивний майданчик


За участі громадськості у місті побільшало ще на один дитячий спортивний майданчик. Відкрили його для різновікової дітвори у будинку № 53/39 на вулиці Дворцовій.

Порадіти разом із малечею, яка енергійно ганяла м’яча на тільки-но облаштованому футбольному полі, де також окрім футбольних воріт були встановлені й баскетбольні щити, прийшли голова Ленінської районної у місті Кіровограді ради Валерій Заботкін, депутат міської ради Ірина Саєнко, начальник управління фізкультури та спорту обласної державної адміністрації Сергій Колодяжний, керівник міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт – для всіх» Микола Аношкін, представники громадськості та цілі родини, які проживають у цьому та навколишніх будинках. А щоб дітлашні було цікаво та весело і цей день їм запам’ятався надовго в гості завітали й веселі клоуни, які розважали присутню малечу різноманітними іграми, вікторинами та веселими жартами.

– Ще не так давно на цьому місті був невпорядкований схил. А поряд старенький дитячий майданчик, – розповіла громадська активістка Наталія Чередниченко. – Тому ми вирішили, що настав час у нашому дворі спорудити щось на зразок тих майданчиків, які допоможуть нашим дітям всебічно розвиватись, досягати певних спортивних результатів, активно відпочивати під час канікул та підростати сильними та спритними. Ініціаторами спорудження цього спортивного майданчику стали Сергій Гурдіян, Сергій Снісаренко, Сергій Чередниченко та інші небайдужі люди. Особливу допомогу нам надало керівництво Ленінської районної у місті Кіровограді ради та депутат міської ради Ірина Саєнко.

Зараз справа спорудження та облаштування у місті ігрових та спортивних майданчиків лише набирає обертів, і добре, що за цю справу беруться звичайні мешканці багатоповерхівок, які дбають про те, щоб їхні двори були затишними та благоустроєними, дітворі там було зручно відпочивати, щоб вони не нудьгували, а активно займались ігровими видами спорту.

Звертаючись до присутніх голова Ленінської районної у місті Кіровограді ради Валерій Заботкін зазначив, що Якби не кілька ентузіастів, які побажали зробити добру справу для місцевої малечі, то, можливо б й досі цей клаптик двору був би занедбаним та непривабливим для активного відпочинку. Він подарував дітворі футбольні та баскетбольні м’ячі, щоб їм весело відпочивалось, а батьків попросив постійно дбати про цей майданчик, допомагати при встановленні (є такі плани) іншого спортивного знаряддя та подальшого її благоустрою.

Також дітвора отримала на честь свята смачне морозиво від Ірини Саєнко та сфотографувалась на пам’ять про визначний день одного окремо взятого кіровоградського двору.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37167 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua