МЕНЮ


19 червень 2002 - 10:11

"ЄДА" ОФІЦІЙНО РОЗКЛАЛАСЯ НА 6 ФРАКЦІЙ


Згідно з рішенням, всі нові фракції беруть на себе зобов'язання, прийняті перед виборцями блоком "За єдину Україну!". На основі фракції "Єдина Україна" будуть створені фракції Народно-демократичної партії, "Регіони України", "Трудова Україна", "Аграрії України", "Промисловці і підприємці", "Народовладдя".

За словами Тігіпка, про створення цих фракцій буде оголошено в сесійному залі Верховної Ради, швидше за все, у другій половині дня середи. Керівникам нових фракцій доручено підписати відповідну угоду про співпрацю.

Зараз фракція "Єдина Україна" залишається найбільшою і нараховує - 182 депутатів.

До фракції "Трудова Україна" подали заяву 31 народний депутат, повідомив Тігіпко. За його словами, на засіданні партії "Трудова Україна" ухвалено рішення про створення фракції. Тігіпко був обраний її керівником. Уповноваженими представниками фракції стали - Ігор Шаров, Юлій Іоффе і Дмитро Табачник.

Для створення фракції промисловців і підприємців не вистачає кілька осіб. Про це повідомив заступник глави однойменної партії, народний депутат Микола Оніщук.

За його словами, ще продовжується формування фракції і вже в середу ця робота буде завершена. Оніщук підкреслив, що для створення стабільної фракції необхідно, щоб кількість депутатів, що входять до неї, перевищувала мінімально допустиме регламентом - 14. Він планує, що до фракції промисловців і підприємців, можливо, увійдуть близько 19 народних депутатів.

Коментуючи засідання фракції "Єдина Україна", Оніщук підкреслив, що основним питанням на ньому була реорганізація фракції, щоб "не втратити механізм управління". "Це реальна потреба політичного життя", - сказав він. За словами депутата, для збереження бренду "Єдина Україна" необхідно створення міжфракційного об'єднання.

Джерело: Українська ПравдаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34133 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua