МЕНЮ


22 травень 2018 - 18:00

Дашки та навіси: полікарбонат vs оргскло


Вуличний дашок або навіс (скляний або з полікарбонату) встановлений над входом виглядає більш сучасно і красиво, ніж традиційний металевий козирок. Зазвичай, перед тим як почати будівництво або облаштування об'єкта, більшість людей намагаються розібратися в асортименті матеріалів на будівельному ринку, порівняти їх характеристики і ціни, оцінити пропозиції різних виробників. Також зазвичай люди збирають думки друзів і знайомих, їх відгуки відносно матеріалів. Якщо у ваші плани входить встановлення навісів біля будинку або під стоянку, додавання козирка до ганку будинку або облаштування альтанки у дворі, то найбільш імовірно, що ви будете стояти перед вибором одного з двох матеріалів: оргскло або полікарбонат. Хоча, звичайно, є й інші можливі матеріали для цих цілей, але досвідчені будівельники віддають перевагу двом вищевказаним. Вхідний козирок або навіс з полікарбонатного матеріалу або скла є довговічним і має велику міцність і надійність. У даній статті ми розповімо вам про основні відмінності даних матеріалів.

Переваги та недоліки оргскла і полікарбонату наступні:

  • У обох матеріалів при сколюванні не утворюються гострі ріжучі кути.
  • За вагою полікарбонат приблизно в 3 рази легше оргскла тієї ж товщини.
  • Оргскло - швидко займистий матеріал, добре горить. У той час, як полікарбонат має високу стійкість до займання, за міжнародними стандартами це один з найбільш пожежонебезпечних матеріалів.
  • Прозорість полікарбонату досягає максимум 86%, оргскло - самий світлопроникний полімер.
  • Оргскло стійке до ультрафіолетових променів, полікарбонат пропускає промені. Тому для полікарбонату необхідно нанесення додаткового покриття - лаку для захисту від УФ-променів.
  • Полікарбонат міцніше оргскла в 8 разів, в свою чергу міцність оргскла в порівнянні зі звичайним склом в 10 разів більша.
  • Допустиме використання йде при наступних температурах: для полікарбонату в межах від -50 до +120°C, для оргскла від -40 до +90°C.
  • Оргскло є одним з найдешевших полімерних пластиків, полікарбонат, зокрема, в кілька разів його дорожче.
  • Обидва матеріали характеризуються стійкістю до вологи.
  • Ці матеріали екологічно безпечні і не токсичні.

Останнім часом все більшу популярність завойовують полікарбонатні дашки і навіси. Навіси, виготовлені з цього матеріалу, мають багато переваг. У будь-якому випадку, вибір матеріалу залишається за вами. Але в цілому полікарбонат володіє кращими експлуатаційними характеристиками, він вважається одним з кращих матеріалів серед полімерних пластиків, не боїться дуже високих температур і володіє більшою популярністю на сьогоднішній день.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37454 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua