МЕНЮ


25 червень 2010 - 16:08

ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ


Вшановуючи пам’ять полеглих та померлих від ран, віддаючи шану живим учасникам війни та її свідкам, минулого вівторка численні кіровоградці принесли квіти до Вічного вогню на території військово-меморіального кладовища, що на Фортечних валах.

До початку урочистостей цього дня ветерани й молодь поклали квіти та поставили свічки на могили учасників війни і стали разом з військовослужбовця-ми почесною вартою біля пам’ятників воїнам-визволителям.

Журлива урочиста мелодія полинула над меморіальним комплексом. Повільно рушили до Вічного вогню з кошиками й букетами квітів мешканці обласного центру. Серед них – голова облдержадміністрації Сергій Ларін, заступник голови обласної ради Яків Бондар, міський голова Володимир Пузаков. Кожен з учасників відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, поклавши квіти, схиляв голову в глибокій шані до ратного і трудового подвигу наших попередників.

Під час урочистої церемонії військовослужбовці вшанували померлих і живих учасників війни залпами з автоматичної зброї та проходженням перед пам’ятниками воїнам-визволителям парадним маршем.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37565 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua