МЕНЮ


29 грудень 2010 - 16:28

Депутати Кіровоградської міської ради затвердили нові ставки місцевих податків та зборів


Доповідаючи з питання встановлення місцевих податків та зборів, начальник управління економіки, інвестицій, зовнішньоекономічного розвитку та комунальної власності Олена Осауленко повідомила, що, відповідно до нового Податкового кодексу, скасовано такі місцеві податки, як комунальний податок та ринковий збір. Це потягне за собою втрати для міського бюджету – понад три мільйони гривень. Натомість діятимуть податок на нерухоме майно (правда, він вступає в дію лише з 2012 року, єдиний податок (економічний ефект від якого становитиме 20,3 мільйона гривень на рік), збір за деякі види підприємницької діяльності принесе до міської скарбниці понад 2,5 мільйона гривень, збір за паркування транспортних засобів повинен поповнити кіровоградську казну на 306 тисяч гривень, туристичний збір – на 52 тисячі гривень.

Питання розглядати та приймати по ньому рішення потрібно однозначно, наголосив і голова планово-бюджетної комісії Олег Краснокутський, адже, за його словами, запропоновані ставки місцевих податків та зборів несуть пряму вигоду територіальній громаді, в іншому випадку буде розбалансовано міський бюджет 20011 року.
Після нетривалого обговорення депутати погодились із запропонованим проектом та ухвалили його більшістю голосів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38854 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua