МЕНЮ


11 березень 2018 - 13:23

Де вигідно можна купити саджанці і як їх правильно обрати


Мабуть всі, хто має у власності хоча б маленьку земельну ділянку, віддають перевагу власним екологічно чистим фруктам, які не оброблені ніякими хімікатами та принесуть тільки користь організму. Саме тому бажання власноруч посадити плодові дерева та в подальшому насолоджуватись смачними та безперечно корисними плодами є цілком зрозумілим. Сучасні технології надають можливість купити бажані саджанці, не виходячи з дому. Через інтернет-магазин можна ознайомитися з асортиментом наявних пропозицій, отримати інформацію, яка вас зацікавить, та при бажанні придбати все необхідне за вигідною ціною. Інтернет-магазин ТМ «Професійне насіння» пропонує купити саджанці, які мають тільки високу врожайність та менш схильні до хвороб, що дасть можливість придбати для вирощування ті варіанти, які даватимуть тільки екологічно чисті плоди, оскільки вони потребують мінімальної хімічної обробки. Ознайомитись з повним асортиментом саджанців та їхніх сортів можна, переглянувши каталог товарів.

Інтернет-магазин ТМ «Професійне насіння» має такі пропозиції: аґрус різних видів, актинідія двох видів, брусниця двох видів, вісім видів винограду, різні декоративні рослини, жимолость, журавлина двох видів, лілейники, багато різних сортів малини, п'ять видів ожини, плодові дерева, серед яких велика кількість різновидів, смородина та порічка, багато сортів соковитої смачної суниці та полуниці, трав'янисті рослини, а також троянди та чорниця.

Варто зазначити, що основою як фруктового, так і декоративного саду звичайно є посадковий матеріал. Існує декілька критеріїв, по яких визначають якість саджанців. Всі вони мають мати хорошу прикореневу систему. Це досягається завдяки правильній технології формування коренів. Крім того, рослини повинні бути без жодних пошкоджень та не мають налічувати листового покриву (листя повинно уже було само опасти). Також важливий фактор – підготовка самого саджанця перед посадкою. Є така форма передпосадкової підготовки як закрита коренева система. Її суть полягає в вирощуванні рослини в спеціальному контейнері в грутосуміші. Такий саджанець можна висаджувати незалежно від пори року. Дана процедура потребує ретельної підготовки, тому якщо ви хочете отримати в подальшому щедрі плоди, потрібно приділити цьому етапу особливу увагу. Зробивши все вірно, можна розраховувати на чудовий результат.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36801 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua