МЕНЮ


30 листопад 2011 - 09:06

Для шістнадцяти будинків зменшили квартплату


Виконком Кіровоградської міської ради прийняв рішення про зменшення розміру тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для шістнадцяти будинків, що обслуговує ЖЕК №10.

З моменту прийняття рішення від другого серпня ц.р. «Про встановлення ЖЕКу №10 тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» на ім’я міського голови Олександра Саінсуса надійшло чимало звернень громадян та депутатів міської ради, зокрема Ігоря Волкова, Артема Стрижакова, Лариси Онул, Андрія Зайцева та Віталія Бєлова, щодо пошуку альтернативи та перегляду тарифів у бік зменшення. Дане питання було винесено й на розгляд членів постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та енергозбереження (голова комісії Роман Розгачов). Було прийняте рішення про перегляд та упорядкування площ прибудинкових територій.

Крім того, заступник міського голови Микола Вєщев провів нараду за участі згаданих депутатів міської ради, виборчі округи яких знаходяться на території ЖЕКу №10, спеціалісти головного управління житлово-комунального господарства та управління економіки міської ради, на якій було прийнято рішення про створення робочої групи, члени якої й здійснили заходи з оптимізації розмірів площ прибудинкових територій. Таким чином, по окремих будинках вдалося знизити розмір тарифів.

І якщо попереднє рішення виконавчого комітету міської ради передбачало плату комірного від 1,26 до 1,98 гривні за квадратний метр (у кожному будинку – окремий тариф), то після оптимізації тарифи знизились від 1,11 до 1,50 гривні за квадратний метр.

Як повідомили поінформовані особи, у міськвиконкомі подібний процес зниження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відбуватиметься й надалі та охопить усі ЖЕКи й КРЕПи міста.

Тарифи ЖЕКу №10 по кожному житловому будинкуДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38396 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua