МЕНЮ


25 листопад 2013 - 10:44

До боржників зайшли додому примусово


При цьому боржнику завжди надається можливість у встановлений термін самостійно виконати судове рішення, проте якщо він ігнорує надану можливість або своїми діями перешкоджає безпосередньому виконанню обов’язків державних виконавців, до нього застосовуються більш жорсткі дії.

22.11.2013 року працівниками ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» спільно з співробітниками Кіровського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції по зведеному виконавчому провадженню про стягнення з боржника заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 10657,63 грн. на користь ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та ЖЕК №13 було проведено виконавчі дії - здійснено примусове входження до оселі,опис та вилучення майна.

[]
Попередньо , за ініціативою державних виконавців, була отримана ухвала суду про примусове входження до помешкання злісного боржника, яка своїми діями перешкоджала представникам ДВС провести опис та вилучення майна в рахунок заборгованості.

В ході проведення вказаних виконавчих дій було описано та вилучено: пральну машину, мобільний телефон, ноутбук, сканер, телевізор.


У разі непогашення боржником заборгованості у вставлений законодавством строк, майно буде передано на примусову реалізацію, кошти від якої будуть перераховані для погашення боргу. Крім того було описане та залишено на відповідальне зберігання боржнику наступне майно: мікрохвильову піч, кухонний комбайн, телевізор, пральну машину. У разі, якщо сума від реалізації вилученого майна не покриє суму заборгованості – дане майно також буде передано на примусову реалізацію.
Також 22 листопада 2013 року ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» спільно з органами ДВС було проведено черговий спільний рейд по боржникам підприємства щодо стягнення боргу за надані послуги централізованого теплопостачання.

У одного із боржників підприємства, залишок заборгованості якого перед ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» складає 7164,82 грн., було вилучено та описано наступне майно: електрочайник, мікрохвильова піч, пральна машинка та телевізор. Крім того боржником було сплачено до виїзної каси підприємства 3000,00 грн. в рахунок погашення існуючої заборгованості.
У іншого боржника, який заборгував ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» за надані послуги централізованого теплопостачання 4859,63 грн. було описано та вилучено майно, а саме: телевізор, пилосос, двд програвач та акустичну систему. Боржникам надано останній строк у 10 днів для погашення існуючої заборгованості. У разі непогашення ним заборгованості у зазначений вище період, майно буде передано на примусову реалізацію для погашення заборгованості перед ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».
Шановні споживачі!
Адміністрація ДП«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» вкотре звертається до споживачів з проханням терміново погасити наявну заборгованість за послуги теплопостачання.
Підприємство завжди готове піти назустріч своїм споживачам: враховуючи матеріальне становище боржника, абонентний відділ укладає договори реструктуризації заборгованості, але і споживачі повинні неухильно дотримуватись своїх зобов’язань та сплачувати нараховані платежі у встановлений договором термін.
Сплатіть заборгованість ! Не ризикуйте своїм майном!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34986 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua