МЕНЮ


11 сiчень 2013 - 11:45

До криміналу довела жіноча цікавість?


Незвичайна кримінальна справа розглядалася недавно в Кіровському районному суді. Двоє молодиць, обвинувачених у квартирній крадіжці, стверджували, що скоїли злочин не заради матеріального зиску, а з цікавості.

"Того липневого вечора ми з подружкою сиділи на лавці біля свого будинку і пили пиво, – згадувала одна із підсудних. – І розповіла мені подруга, що мій коханець повернувся до своєї колишньої дружини та поїхав відпочивати з нею на море. Я засумнівалася і вирішила перевірити, чи це дійсно так, – забратися в квартиру тієї жінки і подивитися, чи є там чоловічий одяг. І от ми – біля вікон тієї квартири, розташованої на першому поверсі. Знайшовши на подвір’ї залізяку, я відчинила нею вікно і залізла в помешкання. Побачивши в коридорі чоловічі черевики, я одразу зрозуміла, що мій милий мене обманював. Я вирішила, що треба взяти звідси якісь цінні речі, щоб мій коханий зрозумів, що я тут була і в курсі про його стосунки з дружиною. А тим часом у квартиру залізла і подруга. Взявши фотоапарат, ми вибралися надвір через те ж вікно…" Цю версію підтримала інша підсудна.

Що цікаво, потерпіла заперечила в суді можливість інтимних стосунків колишнього чоловіка з ким-небудь іншим, крім неї. Мовляв, він кохає лише її.
Визнавши молодиць винними в крадіжці, суд призначив кожній з них покарання, не пов’язане з позбавленням волі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.396 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua