МЕНЮ


31 сiчень 2011 - 15:20

До послуг пасажирів - несправні таксі


Протягом першої доби вже здійснено перевірки 156 автомобілів шести автогосподарств перевізників, що надають послуги з перевезення пасажирів таксі, у ході яких виявлено 15 несправних та неукомплектованих автомобілів. У тому числі у двох випадках виявлено несправність рульового керування, у 5 – невідповідність протектора шин, 1 факт несправності зовнішніх світлових приладів. Крім того, 7 автомобілів не були укомплектовані засобами пожежогасіння та медичними аптечками.

Під час нагляду за дорожнім рухом інспекторами ДАІ задокументовано 25 адміністративних правопорушень, допущених водіями автомобілів-таксі, з яких 7 фактів порушення правил проїзду перехресть та по 5 фактів порушення правил поїзду пішохідних переходів і порушення правил обгону, а також виявлено факти надання послуг з перевезення пасажирів без відповідної ліцензії (ст. 164 КУпАП).

За випуск на лінію технічно несправних автобусів до адміністративної відповідальності притягнуто трьох інженерно-технічних працівників (ст. 128 КУпАП). Заборонено експлуатацію, шляхом тимчасового вилучення талонів про проходження державного технічного огляду, 8 автомобілів. 1 авто поставлено на штрафмайданчик.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38333 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua